Tanıtım Filmi

Home / Tanıtım Filmi

Green Garnish Tanıtım Filmi Konusunda Başta  İzmir’de Olmak Üzere Sizleri Öne Çıkarmak İçin Bekliyor!

Şu aramalarınız doğrultusunda Green Garnish Tanıtım Filmi sayfamıza ulaşmış olmalısınız;

İzmir Prodüksiyon, İzmir Reklam Filmi, Prodüksiyon Şirketleri İzmir, İzmir Video Prodüksiyon, Tanıtım Filmi Çekimi, İzmir Post Prodüksiyon gibi…

O zaman şimdi gelin aramalarınız sırasında kafanızda oluşan soru işaretlerini çözüme kavuşturalım!

Günümüz şartlarında şirketlerin rekabet güçlerini arttırmak amacıyla yapmaları gereken tanıtım faaliyetleri çok çeşitlilik göstermektedir. Bunların başında ürün ve hizmet şartlarının en kısa ve etkili anlatım yöntemi olan, belirli bir estetik kaygılarla hazılanmış ve akıcı, düzenli tanıtım videolarıdır. Yapılan araştırmalara göre öngörülen şekilde video içerikleri, 2020 yılında  internet trafiğinin %82’sini oluşturacağı  söyleniyor.

Firmalar çoğu zaman toplantı, konferans, organizasyon, seminerler· için çeşitli videolara ihtiyaç duyarlar. Reklam ajansları desteği ile yada firmaların kendi bünyelerinde hazırlanan senaryolar doğrultusunda hazırlanan videolar en etkili sunum araçlarındandır.

Peki Green Garnish bana Tanıtım Filmi Konusunda Nasıl Yardımcı Olabilir?

Genç zihinlere sahip ve yenilikçi olmamızın yanında yaratıcılığımızı samimiyetimiz ile besliyoruz. Tanıtım Filmi denildiğinde İzmir‘in en freelance ve en özgürlükçü çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. Daha interaktif ve farklı bir iletişim dili için tanıtım filmi desteği veriyoruz.

Prodüksiyon Alanındaki Hızlı ve Odaklı Çözümleri

Kendi işletmeniz için endişe duyarken küçük bir kıvılcım ile aklınıza düşebilecek en mantıklı ve hızlı çözüm kendinizi internet ortamında pazarlatmak olacaktır. Peki bunu doğru bir hedef kitleye akıcı ve estetik şekilde nasıl sunacaksınız?

İşte tam da bu sebepten bu sayfada bu yazıyı aynı nedenlerle okuyorsunuz. Renkli, yaratıcı, dinamik ve olağan olmayan bir izmir prodüksiyon şirketi; Green Garnish!

Diğer yandan dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.İzmir Prodüksiyon şirketleri bir noktada ikiye ayrılmaktadır. Kendi alanından mezun, yapılacak hizmete doğru fiyatları verebilecek bir İzmir Video Prodüksiyon Şirketleri,  bir elin parmakları kadar etmez.

Reklam ve tanıtım filmleri, intro animasyon, viral etkisi amaçlanan videolarve daha fazlası….

Web Tasarım & Yazılım

Kendinize internette yer edinmek ve verdiğiniz hizmeti bu ortama tüm netliği ile taşımak istiyorsanız tartışmasız yapacağınız en önemli adım kendinize bir web tasarım hizmeti almanız olacaktır. Firmanızın günümüzde en gözde vitrini web sayfanız olduğu gibi, görsel açıdan zenginleştirilmiş  iyi bir web sayfası aracılığı ile ziyaretçilerinize kendinizi daha doğru şekilde ifade edebilirsiniz.

Fakat Google için bu yeterli olmayacaktır çünkü Google’daki aramalarda üst sıralara çıkmak istiyorsanız onun kurallarına göre oynamalısınız. SEO ve Google Adwords gibi hizmetler ile desteklenmiş web siteniz sizi daha hızlı üst sıralara taşıyacak ve kendinizi bu mecrada sunma olanağı verecektir.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya alanında kendinizi en göz alıcı ve dikkat çeken bir paylaşım ile göstermek istiyorsunuz. Bunun farkındayız. Peki geleneksel çözümlerin artık bir sonuca ulaşmadığının siz farkında mısınız?

Dönemin keskin hareketlerinin çoğunluğunu bizi globalliğe iten sosyal medya paylaşımları oluşturmaktadır. Sponsorlu yapılacak paylaşımlar işte tam da bu noktada büyük değer taşımaktadır. Sponsorlu paylaşımlar sırasında daha geniş kitlelere sesinizi duyurmak için size çarpıcı içerikler hazırlayıp bilinirliğinizi arttırmak adına hizmet veriyoruz. Örneğin aşağıdaki video içeriği Rock’n Burger Festivali için hazırlanmış instagram reklamlarından sadece biri.

Biz sizin her zaman daha hızlı ve net şekilde tanınırlığınızı arttırıyoruz, fakat tüm bunlar için doğru içerik paylaşımı, doğru hedef kitle seçimi ve bütçelendirme yapmak içerik üretimi kadar önem taşımaktadır. Gelin, İzmir Video Prodüksiyon alanında en iyisini iddia eden Green Garnish farkı ile markanızı geniş kitlelere birlikte duyuralım!.

Marka Yönetimi

Peki sürekli aynı tarz paylaşımlar ve tekdüze kampanyalar sizi boğuyor ise ne yapmalısınız? Farklı ve akla daha önce gelmemiş çarpıcı bir fikir üretmeniz gerekebilir. Fakat kendinizi bu işin ehli olarak görmeyebilirsiniz. Bu çok doğal bir tepki.

Size yenilik sözü veren bir teminat ile ve genç kanın verdiği enerji birikimi ile hizmet etmeye bu yüzden yöneldik diyebiliriz. Bizlerin bir fikri her zaman vardır. Bu noktada tanıtım filmi çekimi sırasında bu fikirleri perdeye taşımak gereklidir. Önemli olan onu perdeye doğru şekilde yansıtabilmektir. İletişim stratejisi, marka konumlandırma, yaratıcı konsept oluşturma… Tüm bunlar için gelin ekibimiz ile tanışın!

blank blank blankblank

blankblankblank