Sosyal Medya ve Story Videoları İzmir

Home / Sosyal Medya ve Story Videoları İzmir

Son zamanlarda Instagram ya da Facebook gibi sosyal platformlarda rakiplerinizin sıkça aktif olduğu fark etmişsinizdir. Öne çıkarılan bu görsel ya da videolarda işlenilen temaların, verilen mesajların ne kadar kuvvetli olduğunu hiç düşündünüz mü ?

Birini takip etmek, fotoğrafını beğenmek ya da komik kedi videoları izlemek için sosyal medyanın kullanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Hedef kitleye kişisel markanızın gücünü, kurumsa kimliğini ifade etmenin yeni yolu sosyal medya ve story videoları ile tanışın !


Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya ve story reklamcılığı sandığınızdan çok daha kuvvetli bir hedef belirleme aracıdır.

Örneğin bir ayakkabı için Google üzerinde aramak yaptıktan sonra herhangi bir siteye girip o ayakkabıyı incelediğinizi düşünün. Satın alma işlemi yapmasanız dahi siteden çıktıktan sonra ilgili sitenin Facebook, Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarında karşınıza çıktığını görmüş olmalısınız.

Tabi ki de burada amaç herhangi bir ürün ile ilgilenen kişilere o ürünü tekrar bıktırmadan göstermek ve satın alma duygusunu harekete geçirmek. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta ise ürünü inceleyen birinin karşısına tekrar çıkacağınız zaman kullanacağınız fotoğraf, video gibi materyallerin içeriği !

Sosyal medya ve story videoları işte tam da burada devreye giriyor. Hedef kitlenizin algısını değiştirmek, onlara ürününüzü aldırmak ya da merak ettirerek sitenize yönlendirmek için atabileceğiniz adımları sizler için Green Garnish kısa sürede hallediyor !


Story Reklamcılığı İle Hedefe Odaklan

Son dönemin en çok satış yaptıran platformlarından biri elbette Instagram. Tabi ki de bu satışın gerçekleşmesi için yapılması gereken bir dizi işlemler ve alınması gereken sorumluluklar var.

Green Garnish ekibi olarak sizler için hedef kitlenizi belirliyor ve ardından kurumunuzun ya da ürünlerinizin vurgulamak istediğiniz yönlerini en profesyonel bir şekilde potansiyel müşterilerinize ulaştırıyoruz.

Kaliteli fotoğraf ve video çözümlerinden yararlanmak için Green Garnish’in profesyonel ekibi ile çalışarak işlerinizi büyütmeniz an meselesi.

Siz sadece aklınızda bulunanları bize iletin. Ürünlerinizin ya da sunduğunuz hizmetlerin doğru kanallardan doğru kişilere ulaşması için bir telefon uzağınızdayız.

blank blank blankblank

blank

blank