Reklam Videoları İzmir

Home / Reklam Videoları İzmir

Video reklamcılığı bir diğer adı ile Video Ads son yıllarda sıkça kullanılan bir reklam yöntemidir. Dijital bir reklam formatı olan video reklamcılığı aynı zamanda geleceğin reklam modeli olarak da nitelendirilmektedir.

Peki nedir bu dijital reklam ağı ?

Dijital reklam videoları ile geleneksel tabir edilen reklam videoları arasındaki farklılıklar nelerdir ?

Bu yazımız içerisinde dijital reklam ağı ile ilgili her bilgiye rahatlıkla ulaşabilecek ve video ads için neden Green Garnish ile çalışmanız gerektiğini, bu kurumun sizlere ne katacağını çok daha iyi anlayacaksınız.


Markanın Gücünü Video Reklamcılığı İle Duyur

Artık dijital çözümler üretme zamanındayız. Bu nedenle kişisel markanın, kurumun ilerlemesi adına her adımın önceden hesaplanması buna yönelik yatırımlar yapmak gerekmektedir.

Özellikle internet ve mobil cihazların, hayatımızda çok ciddi bir yer kapladığının farkındasınızdır. Günün her anı internete bağlı bir şekilde yaşıyoruz ve uyandığımız zamandan gözlerimizi kapatana kadar sürekli olarak birçok reklama maruz kalıyoruz.

Bilgiye ulaşım da aynı oradan hızlı ve kolay olduğu için kurumunuzun sayfasını da insanlar için olabildiğince ilgi çekici olacak şekilde kullanmanız gerekecektir. Tabi bu da istenileni tam olarak verebilme ve aynı zamanda hedef odaklı çalışmalar ile mümkün olmaktadır.


Neden Dijital Reklamcılık Hizmeti Almalı ?

Dijital kanallar aracılığı ile gerçekleşen reklamcılık türüne video ads adını vermiştik. Bunun gerçekleşme platformları ise tahmin edebileceğiniz gibi en popüler mecralar olan Youtube, Facebook ve benzeri yerler.

Youtube, Facebook, Instagram gibi sosyal medya platformlarında video içerisinde yerleştirilmiş olarak çıkan reklamların ( in-stream reklam ) tıklanma oranı HTML5 olarak geçen web reklam ağına göre yaklaşık 20 kat daha fazla etkileşim almaktadır.

Gelelim neden dijital reklamcılık alanında hizmet almanız gerektiğine !

Dijital reklam videolarını, geleneksel reklamlardan ayıran en büyük temel fark, genelde bir reklam veren olarak reklamlarınız potansiyel müşterileriniz tarafından izlenirse para ödersiniz. Çünkü reklam videonuzu yayınlamak ücretsizdir. YouTube’da reklamınız 30 saniyeden az izlenirse hiçbir para ödemezsiniz.

Yüksek etki getiren dijital reklam videoları için ilk 5 saniyede mutlaka markanızın görünmesi, sonraki bölümlerde sattığınız ürün ve hizmet ile ilgili detaylı bilgi ve rekabet avantajı sağlayan özelliklerinizin anlatılması, son 5 saniyede ise izleyeni harekete geçiren “şimdi satın al, şimdi ziyaret et” gibi mesajların verilmesi bu yüzden çok önemlidir.

blank blank blankblank

blank