Havadan Drone Çekimi İzmir

Home / Havadan Drone Çekimi İzmir

Tanıtım filmlerinize, kişisel işlerinize yeni bir boyut kazandırmak istiyorsanız son dönemin en yaygın çekim yöntemlerinden biri ile tanışmaya hazır olun, havadan çekim !

Film endüstrisinde sıkça kullanılan drone ile havadan çekim yöntemi artık bir çok reklam ve tanıtım filminde sıkça karşımıza çıkmakta. Kullanılan drone tipine göre çekim kalitesi değişiklik gösterse de genellikle 4K çekimler ile markanızı artık çok daha havalı bir şekilde tanıtabilirsiniz.


blankHavadan Çekim Nedir : Drone Çekimi Hizmeti

Son zamanlarda çekim açısından işleri inanılmaz derecede etkileyen, farklılık isteyenlerin en çok talepte bulunduğu sektörlerden biri haline gelen drone ile havadan çekim, markasını güçlendirmek isteyen kişilerin ilgisini çekmekte.

Birçok reklam filminde de sıklıkla görebileceğiniz ve bir meslek halini alan drone ile havadan çekim sonucunda oluşan videoların ne kadar estetik olduğunun farkında olmalısınız!

Drone denilen sistemin asıl amacı görüntülerin gökyüzünden alınabilmesini sağlamaktır. Üzerinde bulunan kameralar ile geniş bir alanı oldukça kaliteli çekebilen drone, aynı zamanda sarsıntısız görüntüler elde etme açısından mükemmel bir üründür.

Sektördeki rakiplerinizin tozunu attıracak bir arayış içindeyseniz aradığınız hizmet drone ile havadan çekim olabilir ! Havadan görüntüleme işini bütün reklam , tanıtım filmi , havadan canlı yayın hizmeti , dizi çekimleri , klip çekimleri , sinema filmlerinde kullanabilirsiniz.


blankblankDrone İle Çekim Hizmeti : Sınırları Kaldırın

Ülkemizde yaygın bir meslek haline gelen drone ile çekim işi ile uğraşan kişi sayısı oldukça yüksek olsa da drone kaldırma izni olan, bu yeterlilik belgesine sahip olan kişi sayısı oldukça azdır.

Bunu ifade etmek istiyoruz için drone ile havadan çekim hizmeti alacağınız zaman drone u kaldıran kişinin lisansa sahip olması herhangi bir ihbar durumunda sıkıntı yaşamadan olayın çözülmesini sağlamaktadır.

Green Garnish bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımız drone kaldırma yetkisi bulunan kişilerdir. Alanında en uygun drone ile havadan çekim hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın !

İzmir içi veya dışı drone çekimi ile ilgili fiyatlandırma bilgisine ulaşmak için  0553 947 32 10  numarasına dokunabilirsiniz !

En sıra dışı, ilgi çekici videolar için çözüm ortağınız Green Garnish size bie telefon kadar uzak !

blank