Hakkımızda

Home / Hakkımızda

Green Garnish, 1962 yılında Andy Warhol tarafından üretilen bir sanat eseri olan Campbell’s Soup Cans konservesinin resminden ilham alınarak oluşturulmuş bir prodüksiyon şirketidir. Esin kaynağının aksine seri üretimden ziyade kreatif bir takım ile özgün yapımlar ortaya koyarak hizmet vermektedir.

2015 yılından itibaren kurucumuz İlhan Beyazay’ın önderliğinde freelance çalışan bir grup çalışkan insanın özverili davranışları sayesinde ‘Green Garnish’ ekip haline gelmiştir.

Film ve reklam filmi çekimi, prodüksiyon, post-prodüksiyon, tanıtım filmi, profesyonel fotoğraf çekimi gibi konuların bulunduğu geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan Green Garnish bu yola baş koydukları ilk günden itibaren yeşil rengin tazeliği ve hayat veren gücü ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyor.

Tekdüzeliği ve dogmalığı reddeden, kendi alanında uzmanlığını lisans eğitimi ile kanıtlamış ekibi haricinde aynı zamanda iş partnerleri ile işbirliği yapmaktadır. Bu sayede gerçekleştirdiği projelerde daha renkli olmakla birlikte farklı disiplinlerin deneyimleri ile sürekli yeşil kalıyor.