Genel

Home / Genel / Kampanya Var!

Kampanya Var!

Düğün Hikayesi İzmir ve Çevresi İçin En Uygun Fiyatlar!

 

Düğün Hikayesi İzmir veya Save The Date İzmir gibi aratmalarınız sonucunda ulaştığınız sayfamızda sizlere en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Sadece bununla kalmıyor, ayrıntılı portfolyomuz ile sizlere güven aşılamaya devam ediyoruz!

Save The Date Ne Demektir?

İlk olarak yurtdışında kendini gösteren ve çok yaygın olan “Save The Date” projeleri Türkiye’de de ilgi odağı olmuş ve talep yüksek oranda artmıştır. Tarihi kaydetmek anlamına gelen save the date, ister bizle ister İzmir‘ de yapılacak düğün fotoğrafçısı  desteği ile düğün dış çekimi  öncesi sizlerin hikayesini video olarak ortaya koymak anlamına gelmektedir. Peki bu dramatik hikaye nasıl ortaya koyuluyor?

Sizlerin önerileri ile düğün tarihi öncesinde bir konsept belirleniyor.  “Save The Date” için gelin ve damatın elbiseleri yeniden düzenleniyor. Bu tür şık çekimler için güzel bir mekan belirleniyor ve çekimlere başlanıyor.

Bir diğer önemli faktör ise aksesuarlar. Tercihinizce belirlenmiş konseptinizde kullanacağınız aksesuarları derinlemesine düşünüyor ve sizlere yardımcı oluyoruz. Ardından önceden belirlenen tarihte tercihe bağlı fotoğraf çekimleri ile birlikte hem eğleniyor hem de sizlere unutamayacağınız bir gün yaşatıyoruz.  Ve aslında işin aslı o günü gerçekten unutmanız mümkün olmuyor. 🙂

Tüm bu uğraşların ardından sizlere bu mutlu günü sevdikleriniz ile paylaşmak kalıyor.

Ayrıntılı bilgi için 0553 947 32 10 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Ayrıntılı portfolyomuz için;

https://www.instagram.com/greengarnishphotography/

https://vimeo.com/greengarnish

https://www.youtube.com/channel/UCmxtZYvEeS43Gh_rjqOJI_Q/featured